Rüyada birinin elinde bıçak görmek

Rüyada birinin elinde bıçak görmek kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına, malının ve parasının ziyan olacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, büyük bir zenginlik elde edileceğine ve insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin elinde bıçak gördüyseniz:

  • Karşılıklı olarak birbirinize dürüst olmamanız durumunda ilişkinizde sorunlar yaşanabilir.

Rüyada birinin elinde bıçak görmek onu uyaracağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına işarettir.

Rüyada ölmüş birinin elinde bıçak görmek anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka birinin elinde bıçak görmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, zora girmiş bir işin düze çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinde bıçak tutmak kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına yorulmaktadır.

Rüyada babasının elinde bıçak görmek kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, sermayesini riske etmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün elinde bıçak görmek başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada kendi elinde bıçak görmek elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına yorulur.

Rüyada çocuğun elinde bıçak görmek yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments