Rüyada birinin bokunu temizlemek

Rüyada birinin bokunu temizlemek iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, karlı çıkacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, kişinin becerilerinin farkına varılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin bokunu temizlemek gördüyseniz:

  • Bildiğiniz şeylere odaklanmalısınız.

Rüyada birinin bokunu temizlemek ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada birinin bokunu yediğini görmek kavgacı ve ters bir kişi olan rüya sahibinin çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına işaret eder.

Rüyada birinin bokunu yemek kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına delalet eder.

Rüyada birinin bokunu görmek kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, planlarının işe yarayacağına yorulur.

Rüyada bokunu görmek bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün bokunu görmek içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada kedi bokunu görmek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi bokunu görmek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, kişinin kazancının çoğalacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments