Rüyada birinin birini silahla vurduğunu görmek

Rüyada birinin birini silahla vurduğunu görmek çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, borçlarını bitireceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, ilerleyeceğine, kalkınacağına, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına delalettir.

Rüyada birinin birini silahla vurduğunu gördüyseniz:

  • Tutamayacağınız sözler verebilir veya çok fazla sorumluluk ya da yük yüklenebilirsiniz.

Rüyada birinin birini silahla vurduğunu görmek onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada silahla birini vurduğunu görmek girdiği projelerden zararla çıkacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine delalettir.

Rüyada birinin kendini silahla vurduğunu görmek sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin silahla kendini vurduğunu görmek kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada birini silahla vurduğunu görmek aç kalacağına, kişinin dertlerinin dermanına, hastalıklarının ilacına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada silahla kendini vurduğunu görmek değer göreceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına rivayet eder.

Rüyada silahla vurduğunu görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silahla adam vurduğunu görmek maharetli bir kişi ile evlenileceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments