Rüyada birinin bebeğini emzirmek

Rüyada birinin bebeğini emzirmek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, sorunlu bir dönemin başlayacağına, her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına, keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, yollarının açılacağına, beklentilerinin, amaçlarının, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada birinin bebeğini emzirmek gördüyseniz:

  • Yaptıklarınızla söyledikleriniz birbirini tutmayabilir.

Rüyada birinin bebeğini emzirmek büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve rüya sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin bebeğini emzirmek kendisine gelir getiren yolların önüne engeller çıkacağına, paslı bir çiviye basabileceğine alamet eder.

Rüyada birinin bebeğini görmek yardım isteyen insanlara çok büyük yardımlarda bulunacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ünlü birinin bebeğini görmek birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, kişinin muradına ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada başka birinin bebeğini görmek keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, malın bereketinin artmasına delalettir.

Rüyada birinin bebeğini düşürdüğünü görmek maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına rivayet eder.

Rüyada hamile birinin bebeğini düşürdüğünü görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına yorulur.

Rüyada başka birinin bebeğini emzirdiğini görmek kinin ve düşmanlığın giderileceğine, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments