Rüyada birini uçurmak

Rüyada birini uçurmak uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, endişe veren durumların düzeleceğine, bir sebeple sıkıntılarının artacağına, dualarının karşılığını alacağına ve kendisini çok rahat, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini uçurmak gördüyseniz:

  • Kıskançlığa veya inatlaşmaya bağlı uyumsuzluklar ya da anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.

Rüyada birini hamile birini görmek iş hayatında yaşanan kötü durumlardan ötürü üzüntü ve endişe yaşanacağına, bu durumun bir türlü düzeltilemeyeceğine, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada birini hapsetmek giden birinin geri döneceğine, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini atmak mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine bu sayede bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada birini kırmak çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada birini gömmek her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada birini ittirmek gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına inanılır.

Rüyada birini soymak haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine tabir olunur.

Rüyada birini özlemek içini kemiren kuşkuları alt edeceğine, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments