Rüyada birini silahla vurduğunu görmek

Rüyada birini silahla vurduğunu görmek hiç hesapta olmayan bir seyahate, kazancının azalmayacağına, maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada birini silahla vurduğunu gördüyseniz:

  • Konsantrasyon gerektiren konulara konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz.

Rüyada birini silahla vurduğunu görmek işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada silahla birini vurduğunu görmek kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine işaret eder.

Rüyada birinin birini silahla vurduğunu görmek elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendini silahla vurduğunu görmek maddi zarara uğrayarak yokluğa ve darlığa düşeceğine, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine tabir olunur.

Rüyada silahla kendini vurduğunu görmek güzel bir geleceğin yaklaşmasına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kendini silahla vurduğunu görmek belaya ve derde düşeceğine, muradına eremeyeceğine işaret eder.

Rüyada birini vurduğunu görmek yeni bir işe geçiş yapılacağına, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla vurduğunu görmek maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, rüya sahibinin de bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments