Rüyada birini düğününü görmek

Rüyada birini düğününü görmek kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine, gergin olacağına, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, ibadete ağırlık verileceğine, harcama gücünün artacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine inanılır.

Rüyada birini düğününü gördüyseniz:

  • Sorunlarınızı çevrenizde güvendiğiniz arkadaşlarınızla paylaşırsanız kendinizi daha rahat hissedersiniz.

Rüyada birini düğününü görmek işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine delalet eder.

Rüyada babasının düğününü görmek karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşını düğününü görmek huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kocanın düğününü görmek sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, bazı kişilerin yardımı olmaksızın, bu durumdan tek başına kalkamayacağına delalet eder.

Rüyada oğlunun düğününü görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine alamet eder.

Rüyada eşinin düğününü görmek önünü açacağına, huzurunu yerine getireceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine alamet eder.

Rüyada gelinin düğününü görmek hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının düğününü görmek sıkıntısının biteceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments