Rüyada birine yumurta yedirmek

Rüyada birine yumurta yedirmek kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, evli kişiler için ise, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bu sayede çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, duaların ve tövbelerin kabul olacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada birine yumurta yedirmek gördüyseniz:

  • Karşınızda, sizin iyi niyetinizi anlayamayacak kapasitede insanlardır.

Rüyada birine yumurta atmak eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine yumurta yedirmek sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, bol nimete kavuşacağına işarettir.

Rüyada birine yumurta pişirmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birine yumurta vermek hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına delalettir.

Rüyada birine yumurta verdiğini görmek çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine yumurta vermek kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada birine çiğ yumurta vermek çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına tabir olunur.

Rüyada yumurta düşürmek eşinden yana huzurlu olacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, maddi durumunuzun düzeleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments