Rüyada birine söz söylemek

Rüyada birine söz söylemek doğru haber almaya, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, işlerinin yolunda gideceğine, başarılarının daim olacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, sorunların tarihe karışacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine söz söylemek gördüyseniz:

  • Sunduklarınızla yetinmeyen veya hafife alan kişileri geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada birine söz söylemek hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada birine söz vermek kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada birine güzel söz söylemek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birine söz vermek zarar getirecek bir kişi ile bağların koparılacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada söz kesmek dara düşeceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada söz vermek borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada söz tutmamak kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalettir.

Rüyada söz bohçası görmek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, çekilen zahmetin sona ereceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments