Rüyada birine cinlerin musallat olduğunu görmek

Rüyada birine cinlerin musallat olduğunu görmek kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, neşe içinde olacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine rivayet eder.

Rüyada birine cinlerin musallat olduğunu gördüyseniz:

  • Karşı tarafa ilgisiz davranmanız veya bazı konularla ilgilenmiyormuş gibi bir tavır takınmanız, bazı kişileri utandırabilir veya rahatsız edebilir.

Rüyada birine cinlerin musallat olduğunu görmek sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına yorulur.

Rüyada cinlerin eve musallat olduğunu görmek yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, maddi olarak çok kayıp vereceğine delalettir.

Rüyada cinlerin musallat olduğunu görmek günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına işaret eder.

Rüyada üç harflilerin musallat olduğunu görmek dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, isminden sıkça söz ettireceğine rivayet eder.

Rüyada cinin musallat olduğunu görmek ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeytanın musallat olduğunu görmek eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına yorulur.

Rüyada cin musallat olduğunu görmek üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada cin musallat olmak dertlerin başlayacağına, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gulsum

Garip terkedilmiş bir köy gibi bir yerde anneme ve babama insan kılığında insanlar yaklaşıyor ama korkunçlar ağızları yürüyüşleri insan gibi değildi kadın olan babamı öpmek üzereyken annem geldi ve babam o sırada mangal yakıyordu bende hemen ordan gitmemiz gerektiğini söyledim sonra bizi takip ettiler korkunç bir ruyaydi

Can Dönmez

Rüyamda Karma karışık şeyler gordum ablam. Ve çocuğu rahatsızlandı arabada ailecek birr yere gitmeye çalışıyoruz ve birilerinden kaçar gibiydik ablam ve çocuğu ve yanında biri daha vardı hatırlayamadım gölge bir yerden geçtikten sonra 4 ayaklı garip tuhaf biri gözüküyordu ama rüyamda hissediyorum ve ablama size 3 harfli musallat olmuş diyorum okuyun üfleyin diyorum anlamı nedir acaba açıklayabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim

Hatice

Ruyamda eltim cinlenmis icinden gecenleri bize sayıyo bizi dövmeye çalışıyo kacmaya ugrasiyoruz ondan ne demek ruyanin etkisinde kaldım

Sevilay yılmaz

Rüyamda kendi evimdeyim ablamda var evi temizlerken el örgüsü bir yatak örtüsü gözümüze takılı tam yatagimizin üstüne serelim abla bakalım nasl duracak derken ablam o sırada yatakta yastığa bakarak senin ne işin var orda bah hala kalkmiyir diyerek yastığa bakıyor bende önce ablama sonra yastığa bakarken yorganın yastığa doğru çekildiğini gördüm ve. Korkarak bağırarak evden çıkıp komşuya kostum ve o sırada üstüm yarı çıplak ama bornozumda yine üstümde ve komsudayken birilerine eve gidelim beraber