Rüyada birinden zeytin almak

Rüyada birinden zeytin almak insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına, içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, kazancın ikiye katlanacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına alamet eder.

Rüyada birinden zeytin almak gördüyseniz:

  • Pazarlıklar, tartışmalar, iş birlikleri veya ortak kaynak kullanımı gerektirecek konular ön plana çıkıyor.

Rüyada birinden zeytin almak işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinden zeytin almak düşlediği evliliğin gecikeceğine, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine işarettir.

Rüyada birinden siyah zeytin almak çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada zeytin ağacından zeytin yemek çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada zeytin ve zeytin ağacı görmek sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada zeytin ağacında zeytin görmek herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zeytin ve zeytin çekirdeği görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments