Rüyada birilerinin baktığını görmek

Rüyada birilerinin baktığını görmek hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, sevgi ve hürmet göreceğine, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada birilerinin baktığını gördüyseniz:

  • Tecrübeleriniz ya da uzmanlığınız bir süredir çözüm bekleyen sorunları çözebilir.

Rüyada birilerinin baktığını görmek elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada birilerinin taşındığını görmek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine delalettir.

Rüyada birilerinin elini öpmek çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada birilerinin yandığını görmek amaçlarına ulaşmaya, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birilerinin boşandığını görmek hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada birilerinin kaçtığını görmek sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birilerinin öldüğünü görmek iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine yorulur.

Rüyada birilerinin kustuğunu görmek her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, rahatlığa erileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments