Rüyada biri tarafından ısırılmak

Rüyada biri tarafından ısırılmak hayallerindeki eve sahip olacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yüzünün güleceğine, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada biri tarafından ısırılmak gördüyseniz:

  • İltifatlar, getirisi olmayacak alışverişler ya da anlaşmalar için onay vermenize neden olabilir.

Rüyada biri tarafından vurulmak tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına işarettir.

Rüyada biri tarafından korkutulmak elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, kazancın devamlı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biri tarafından keselenmek anne babanın üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına delalet etmektedir.

Rüyada biri tarafından beğenilmek sohbetinin bozulacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada biri tarafından öpülmek gücünü ve itibarını geri kazanacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada biri tarafından gıdıklanmak büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada biri tarafından seyredilmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada biri tarafından okunmak aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments