Rüyada biri tarafından boyundan öpülmek

Rüyada biri tarafından boyundan öpülmek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, çok büyük hayır duaları alacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, sıkıntıların sona ereceğine, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, takdir toplayacak işler yapacağına, mal ve mülkün telafi edileceğine, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, yapılan hesapların hiçbirinin gerçeğe uygun olmayacağına inanılır.

Rüyada biri tarafından boyundan öpülmek gördüyseniz:

  • Gereksiz memnuniyetsizliklerle kendi içinizi karartıyorsunuz.

Rüyada biri tarafından boyundan öpülmek hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına tabir olunur.

Rüyada biri tarafından zehirlenmek başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada biri tarafından ısırılmak hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada biri tarafından korkutulmak şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada biri tarafından sürüklenmek kişinin tüm hayatının değişeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine inanılır.

Rüyada biri tarafından yaralanmak eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına yorulur.

Rüyada biri tarafından tırmalanmak yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine tabir olunur.

Rüyada biri tarafından keselenmek bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments