Rüyada bir yeri sel bastığını görmek

Rüyada bir yeri sel bastığını görmek umutsuz olacağına, üzüleceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir yeri sel bastığını gördüyseniz:

  • Duygusal problemler hayatınızı karışık hale dönüştürebilir.

Rüyada bir yeri sel bastığını görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine delalettir.

Rüyada bir yeri su bastığını görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada evini sel bastığını görmek kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, yapılan bir evlilikten pişman olunacağına rivayet eder.

Rüyada evi sel bastığını görmek malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, edilen tövbenin allah katında kabul edileceğine inanılır.

Rüyada sel bastığını görmek maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinin sel bastığını görmek parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada her yeri su bastığını görmek büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına tabir olunur.

Rüyada bir evi su bastığını görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments