Rüyada bir yere kaka yapmak

Rüyada bir yere kaka yapmak ortağından ayrılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada bir yere kaka yapmak gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızı ya da iş hayatınızı ilgilendiren bir konu beklenmedik bir şekilde lehinize gelişme gösterebilir.

Rüyada bir yere kaka yapmak onları okula göndereceğine, mutlu ve hafif hissedeceğine alamet eder.

Rüyada her yere kaka yapmak ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada orta yere kaka yapmak hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir yerden başka bir yere atlamak anne ve babasının her zaman başında olacağına, rüya sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, çocuk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir yerden bir yere uçmak dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada bir yerden bir yere geçmek kendini özgür ve arınmış hissedeceğine, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına, maddi olarak zorluk çekileceğine alamet eder.

Rüyada bir bebeğin kaka yaptığını görmek istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, iş hayatında günah işleyeceğine delalettir.

Rüyada bir insanın kaka yaptığını görmek yüzünün güleceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments