Rüyada bir tepsi et görmek

Rüyada bir tepsi et görmek ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine, bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, işinde itibar edineceğine, girdiği işleri kaybedeceğine, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine işaret eder.

Rüyada bir tepsi et gördüyseniz:

  • Çevrenizde veya arkadaşlık ilişkilerinizde yapacağınız değişiklik, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak şanslarla karşılaşmanızı sağlayacak yönde ilerlemenize yardım edebilir.

Rüyada bir tepsi et görmek sorunlarının günden güne artacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir tepsi baklava görmek hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir tepsi pirinç görmek sevinçli ve güzel haberler alacağına, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına işaret eder.

Rüyada bir tepsi tatlı yemek varsa tüm borçlarını ödeyeceğine ve mal, mülk sahibi olacağına, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına rivayet eder.

Rüyada bir tepsi balık görmek olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada bir tepsi yemek darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, hanesinde bolluk ve bereket olacağına işaret eder.

Rüyada bir tepsi börek görmek çok büyük çaba sarfedeceğine, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğuna dair yorumda bulunmakta zorlanacağına işaret eder.

Rüyada bir tepsi kadayıf görmek ters giden olayların düzeleceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, düşman hususunda keder ve üzüntüye işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments