Rüyada bir sürü çikolata görmek

Rüyada bir sürü çikolata görmek sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine delalet eder.

Rüyada bir sürü çikolata gördüyseniz:

  • Arkadaşlarından gelecek teklifler sizi kararsızlığa itebilir.

Rüyada bir sürü çikolata görmek başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, hastalıkların son bulacağına delalettir.

Rüyada bir sürü çikolata yemek sevgi ve hürmet göreceğine, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir paket çikolata görmek kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine delalet eder.

Rüyada bir sürü at görmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir sürü gelinlik görmek hastalıkların da kalıcı olmayacağına, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir sürü fare görmek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına işaret eder.

Rüyada bir sürü ayna görmek karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir sürü ağaç görmek çok zarar göreceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments