Rüyada bir şeyi satın almak

Rüyada bir şeyi satın almak çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, parasının azalacağına, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bir şeyi satın almak gördüyseniz:

  • Diğerlerini etkilemek için gereğinden fazla harcama yapmamaya özen gösterin.

Rüyada bir şeyi satın almak ticaretin büyüyeceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada bir şeyi kaçırmak bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine yorulur.

Rüyada bir şeyi kırmak böylece aynı hataları yapmayacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir şeyi dikmek karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine rivayet eder.

Rüyada bir şeyi beğenmemek sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına alamet eder.

Rüyada bir şeyi hatırlamamak bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada bir şeyi yıkamak işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına delalettir.

Rüyada bir şeyi paylaşmak eline güzel fırsatların geçeceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments