Rüyada bir kizim hamile görmek

Rüyada bir kizim hamile görmek kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, borçların artacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir kizim hamile gördüyseniz:

  • Herşeyin fazlası problemlere neden olabilir.

Rüyada bir kizim hamile görmek sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine yorulur.

Rüyada bir kadının başka bir kadını hamile görmek üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, konfor içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kişiyi hamile görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada bir kızı hamile bırakmak birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeği hamile görmek hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamile bir kadın görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile bir kadını öldürmek sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada hamile bir ünlü görmek çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, şifa bulacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments