Rüyada bir kişiyi hastanede görmek

Rüyada bir kişiyi hastanede görmek işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, çok büyük sıkıntılar çekileceğine ancak bu sıkıntılardan sonra daha büyük sorunlar yaşanacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kişiyi hastanede gördüyseniz:

  • Kimsenin kusursuz olmadığını unutmayın.

Rüyada bir kişiyi hastanede görmek ancak zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen kişiyi hastanede görmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, modern insanlarla tanışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi hastanede görmek bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiği kişiyi hastanede görmek bir sebeple büyük bir üzüntü duyacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir yakınını hastanede görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, tam anlamıyla çok büyük bir rahata erileceğine ve çok büyük bir mutluluk yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kişiyi tokatlamak moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına işarettir.

Rüyada bir kişiyi öpmek işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir kişiyi kurtarmak fedakârlıklar yapacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments