Rüyada bir insanı kel görmek

Rüyada bir insanı kel görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, çok kötü durumlara düşüleceğine, yeni yerler göreceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir insanı kel gördüyseniz:

  • Diktatörce tavırları olan kişilere politik yaklaşın.

Rüyada bir insanı kel görmek kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına işarettir.

Rüyada kel insanı saçlı görmek üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere delalettir.

Rüyada kel bir insanı saçlı görmek kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına yorulur.

Rüyada bir kadını kel görmek birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına tabir olunur.

Rüyada bir başkasını kel görmek maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeği kel görmek artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kel bir kadın görmek aile içindeki huzurunu ve iyi halini kaybedeceğine, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına inanılır.

Rüyada kafanın bir kısmını kel görmek gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments