Rüyada bir gövde et görmek

Rüyada bir gövde et görmek bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, yaşama sevincine kavuşacağına, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine işaret eder.

Rüyada bir gövde et gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı ihtimalinizi sorgulayabilirsiniz.

Rüyada bir gövde et görmek kazancının da azalacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada gövde et görmek kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, sıkıntıların biteceğine işarettir.

Rüyada evli bir kadının başka bir erkekle evlendiğini görmek bir hastalıktan kurtulunacağına, ev içinde sorunların ortaya çıkacağına rivayet eder.

Rüyada evli bir erkeğin başka bir kadınla evlendiğini görmek şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, hayatının da kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kedinin başka bir kediyi yediğini görmek maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına yorulur.

Rüyada bir kadının başka bir kadını hamile görmek onlardan iyilik ve yardım göreceğine, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkekle bir kadının ilişkiye girdiğini görmek rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada bir şehirden başka bir şehre taşınmak yakın bir zamanda çok başarılı olacağı bir proje gerçekleştireceğine, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments