Rüyada bir erkekle kavga etmek

Rüyada bir erkekle kavga etmek maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine alamet eder.

Rüyada bir erkekle kavga etmek gördüyseniz:

  • Kendinizi açıkça ifade etmeye çalışırken kötü bir durumda kalmamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada bir erkekle kavga etmek kafasını toparlayamayacağına, şansının kötüye gideceğine işarettir.

Rüyada tanımadığı bir erkekle kavga etmek yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada bir erkekle kavga ettiğini görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına inanılır.

Rüyada erkekle kavga etmek hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, geleceğin çok parlak ve güzel olacağına alamet etmektedir.

Rüyada hoşlandığın erkekle kavga etmek kişinin bundan zarar göreceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkekle kavga etmek mutluluğu yakalayacağına, kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evli bir kadının başka bir erkekle evlendiğini görmek bir sebeple arkadaşları ile konu ile ilgili olarak tartışacağına, prestij sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada bir erkekle bir kadının ilişkiye girdiğini görmek işyerini kapatacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının tekrar baş göstereceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments