Rüyada bir erkeğin yanağını okşamak

Rüyada bir erkeğin yanağını okşamak eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, herkesten ileriye gideceğine, onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, hırsızlık yapacağına, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin yanağını okşamak gördüyseniz:

  • Dinsel ya da mistik olaylara ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin yanağını okşamak yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, daha rahat para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin yanağını okşamak mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada evli bir erkeğin başka bir kadınla evlendiğini görmek kötü günlerini aşmayı başaracağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada yanağını okşamak aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, geniş ve bol rızık elde edeceğine, allah katında makbul olacak işlere atılacağına yorulur.

Rüyada sevdiğinin yanağını okşamak çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada birinin yanağını okşadığını görmek yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin öldüğünü görmek hayır işleri yapacağına bu sayede hem allah katındaki hem de toplumdaki mertebesinin yükseleceğine, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin yattığını görmek neşesinin, huzurunun, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, huzurlu bir insan olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments