Rüyada bir erkeğin hasta olduğunu görmek

Rüyada bir erkeğin hasta olduğunu görmek uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine, evlerin ayrılacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, geçiminin rahat ve kolay olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Sizin için önemli bir adım olsa da, herkes için en iyi olanı yapmalısınız.

Rüyada bir erkeğin hasta olduğunu görmek gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın bir erkeğin öldüğünü görmek zorlukları aşacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin göğsü olduğunu görmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada başka bir erkeğin hamile olduğunu görmek yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada bekar bir erkeğin çocuğu olduğunu görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada bir yakınının hasta olduğunu duymak yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir çocuğun hasta olduğunu görmek işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments