Rüyada bir erkeğin göğsünde yatmak

Rüyada bir erkeğin göğsünde yatmak iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, rüya sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, epey bir zaman sonra çok etkili olmayan bir yol bulacağına yaşanacak daha büyük sıkıntıları geciktireceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin göğsünde yatmak gördüyseniz:

  • O konuda inadı bırakın.

Rüyada bir erkeğin göğsünde yatmak yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, eve kapanacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin uzvunu görmek her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, güzel günler geçireceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin öldüğünü duymak gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına, onu alkışlayacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin hoşlandığını görmek elinin kolunun bağlanacağına, bir işi rakiplerine kaptıracağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin göğsünü emmek çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, işlerin çok daha iyi bir şekilde ilerleyeceği bir döneme girileceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin başını yıkamak arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, yılmayacağına delalettir.

Rüyada bir erkeğin ağladığını duymak hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, işlere karışan, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin gözüne bakmak kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, hem mal ve para kaybedeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments