Rüyada bir erkeği dudağından öpmek

Rüyada bir erkeği dudağından öpmek onu huzura ve şifaya götürecek yollar bulacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güzel günler için yaşayacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeği dudağından öpmek gördüyseniz:

  • Düşünerek bir dakika daha harcamanıza gerek olmayabilir.

Rüyada bir erkeği dudağından öpmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeği dudağından öptüğünü görmek üzüleceğine ve borçlanacağına, çok zor günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada erkeği dudağından öpmek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşını dudağından öpmek ardından yeni bir işe gireceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada genç bir kızı dudağından öpmek giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin dudağından öpmek başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine işaret eder.

Rüyada bir kişiyi dudağından öpmek çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeği sevmek çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments