Rüyada bir dolap elbise görmek

Rüyada bir dolap elbise görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, en zor zamanda yalnız kalacağına, yaşadığı tartışmaların sorunsuz bir şekilde biteceğine, kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına işarettir.

Rüyada bir dolap elbise gördüyseniz:

  • Beklemediğin tersliklerle karşılaşabilirsin.

Rüyada bir dolap elbise görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada elbise dolu dolap görmek kısa bir süre içinde işlerin zorlaşacağına, huzura kavuşacağına inanılır.

Rüyada bir sürü dolap görmek kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendine çeki düzen vereceğine delalettir.

Rüyada dolap dolusu elbise görmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada bir elbise giymek onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına inanılır.

Rüyada uzun bir elbise giymek engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz bir elbise almak iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada açık bir elbise giymek elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, adının ve şanının yürüyeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments