Rüyada bir adamı silahla öldürmek

Rüyada bir adamı silahla öldürmek işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, düzenli bir işe kavuşulacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, adının tüm dünyaya yayılacağına, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, onu yalnız bırakmayacağına, aile hayatında tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir adamı silahla öldürmek gördüyseniz:

  • Birlikte çalıştığınız ya da hareket ettiğiniz kişilerin gizli planları olabilir.

Rüyada bir adamı silahla öldürmek sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, yolunun açılacağına yorulur.

Rüyada adamı silahla öldürmek mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine delalet eder.

Rüyada bir adami görmek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevmediğin bir adamı görmek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığı bir adamı görmek kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın bir adamı öldürmek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski bir devlet adamı görmek ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı bir adamı gençleşmiş görmek ters giden olayların düzeleceğine, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments