Rüyada bilgisayardan konuşmak

Rüyada bilgisayardan konuşmak kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, çok güzel bir evlilik yapılacağına, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, tatile çıkıp hem fiziksel, hem de ruhsal olarak yenilenmek için bulunduğu yerden uzaklaşacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilgisayardan konuşmak gördüyseniz:

  • Bir haberin ardından ilginç bir buluşma gelebilir.

Rüyada bilgisayardan konuşmak güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments