Rüyada bileklerini görmek

Rüyada bileklerini görmek yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, yüzlerin asılacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, gelir kaybedeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bileklerini gördüyseniz:

  • İlişkilerinizde sezgileriniz ne diyorsa o şekilde ilerlemelisiniz.

Rüyada bileklerini görmek eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, sıkıntıların ve sorunların büyüyeceğine, işlerin bozulacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının bileklerini kestiğini görmek borçların ödeneceğine, iş hayatının düzeleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada bileklerini kesmek parasının azalacağına, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına rivayet eder.

Rüyada bileklerini kestiğini görmek bereket ve zenginlik sahibi olacağına, insanlardan uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin bileklerini kestiğini görmek kişinin kendi başının çaresine bakacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine yorulur.

Rüyada kendi bileklerini kesmek mal mülk edineceğine, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının bileklerini kestiğini görmek insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments