Rüyada beyaz mermer merdiven görmek

Rüyada beyaz mermer merdiven görmek sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına ve ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine delalettir.

Rüyada beyaz mermer merdiven gördüyseniz:

  • Güzel haberi paylaşmadan önce, belli imzaların atıldığından, resmi kağıdın geldiğinden veya anlaşmaların yapıldığından emin olmalısınız.

Rüyada beyaz mermer merdiven görmek bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada mermer merdiven görmek iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına delalet eder.

Rüyada mermer merdiven silmek yaşadığı sıkıntılı günlerden ötürü kendisini işine veremeyen rüya sahibinin, çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına yorulmaktadır.

Rüyada mermer merdiven yıkamak ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, aradaki buzların eritileceğine işaret etmektedir.

Rüyada mermer merdiven çıkmak işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz merdiven görmek başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına işarettir.

Rüyada beyaz mermer görmek rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine işaret eder.

Rüyada mermer ev görmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments