Rüyada beyaz kuzu beslemek

Rüyada beyaz kuzu beslemek kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, yapılan işte çok zarar edileceğine, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına delalettir.

Rüyada beyaz kuzu beslemek gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren gelişmeler maddi durumunuzu ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardım edebilir.

Rüyada beyaz kuzu beslemek işlerinde verimin artacağına, rahat ve huzurlu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kuzu sürüsü görmek çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına alamet eder.

Rüyada beyaz kuzu görmek zor durumların sona ereceğine, büyük tartışmaların yapılacağına yorulur.

Rüyada beyaz kuzu yavrusu görmek ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük beyaz kuzu görmek maddi açıdan büyük zarara uğrayacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına delalettir.

Rüyada siyah beyaz kuzu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına işarettir.

Rüyada beyaz kuzu kesmek eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada siyah ve beyaz kuzu görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments