Rüyada beyaz kuşu görmek

Rüyada beyaz kuşu görmek aile bireyleri arasında bir kriz çıkacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, hem iş hayatında hem da sosyal hayatında iyi ve başarılı biri olacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına inanılır.

Rüyada beyaz kuşu gördüyseniz:

  • Mantıksız tavırları olan kişilerden uzak durmalı, evinizi, ailenizi veya önemli ilişkilerinizi korumalısınız.

Rüyada beyaz kuşu görmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz muhabbet kuşu yakalamak hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, yüksek bir makama geleceğine delalet eder.

Rüyada beyaz tavus kuşu görmek eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine yorulur.

Rüyada mavi ve beyaz muhabbet kuşu görmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz ve yeşil muhabbet kuşu görmek elini altına koyduğu her taşın altından allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada beyaz deve kuşu görmek iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah beyaz muhabbet kuşu görmek örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına işaret eder.

Rüyada mavi beyaz muhabbet kuşu görmek işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments