Rüyada beyaz ilaç içmek

Rüyada beyaz ilaç içmek yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, tatsız durumların yaşanacağına, saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, programların ve projelerin tutmayacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına inanılır.

Rüyada beyaz ilaç içmek gördüyseniz:

  • İstediğiniz belli bir kimse varsa beklediğiniz yaklaşımları görebilirsiniz.

Rüyada beyaz ilaç içmek iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz ilaç görmek ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada ilaç kullanmak iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına delalet eder.

Rüyada ilaç almak yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada ilaç yazdırmak bazı pişmanlıklar yaşayacağına, çok büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada ilaç hazırlamak büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ilaç dağıtmak sorunları ortadan kaldıracağına, huzursuz ve üzgün günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ilaç saklamak kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal

Selâmun aleyküm, rüyamda 2 defa beyaz ilaç içtiğimi gördüm , birinci defa da su ile birlikte ilacı yutuyordum , ikinci de ise beyaz ilacı yutamiyordum ağzımı dilimi uyusturdugu için türkurmistum , hayrolsun inşallah rüyanın anlamı nedir ,