Rüyada beyaz doktor gömleği giymek

Rüyada beyaz doktor gömleği giymek daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, tecrübelerini aktaracağına, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, ancak daha sonra çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada beyaz doktor gömleği giymek gördüyseniz:

  • Gözlerin üzerinize çevrilmesi pek çok kişinin aksine sizi rahatsız edeceğe benziyor.

Rüyada beyaz doktor gömleği giymek kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına tabir olunur.

Rüyada doktor gömleği giymek başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, karın artacağına delalet eder.

Rüyada beyaz erkek gömleği giymek özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz erkek gömleği görmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz doktor önlük giymek yeni bir işe girileceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz doktor görmek dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz önlüklü doktor görmek yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına, gelirini de büyük oranda arttıracağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz doktor önlüğü giymek neşeleneceğine, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments