Rüyada beyaz bulut görmek

Rüyada beyaz bulut görmek tövbelerin kabul olacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına, zarar etmeyeceğine, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, kötü haberler alacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine delalet eder.

Rüyada beyaz bulut gördüyseniz:

  • Sözel olarak dile getirdiğiniz yaşamsal değişiklikleri veya projeleri yürürlüğe koyabilecek durumda olup olmadığınızı test edebilirsiniz.

Rüyada beyaz bulut görmek hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde beyaz bulut görmek elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına alamet etmektedir.

Rüyada bulut görmek bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına delalettir.

Rüyada yanan bulut görmek borçlanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gri bulut görmek karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, sorunlarını bu sayede bitireceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı bulut görmek bir sebeple zor bir döneme girileceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına işarettir.

Rüyada sisli bulut görmek hastalığının düzeleceğine, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine tabir olunur.

Rüyada güneş ve bulut görmek mutluluğunun büyüyeceğine, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments