Rüyada beyaz bir bez görmek

Rüyada beyaz bir bez görmek elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine, çok rahat bir hayata adım atacağına, prestij kazanacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, tövbe etmeye, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz bir bez gördüyseniz:

  • Bazı konularda belli yargılara varmadan, kararlar almadan ya da harekete geçmeden önce bazı sorular sormanız kabul edilebilir cevaplara ulaşmanıza yardım edebilir.

Rüyada beyaz bir bez görmek çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz bez kesmek işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, kazalardan ve belalardan korunacağına delalettir.

Rüyada beyaz bez parçası görmek yeni bir yola gireceğine, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz bez ütülemek dinine bağlı kalacağına, kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz bez ayakkabı görmek yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işaret eder.

Rüyada beyaz bez görmek birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına işaret eder.

Rüyada bez kesmek rahatın yerine geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bez çanta görmek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments