Rüyada bel kuşağı görmek

Rüyada bel kuşağı görmek zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, kalp kırıklığı olacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, kişinin yasa düşeceğine, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada bel kuşağı gördüyseniz:

  • Anlayışlı olmamanız veya çabuk sinirlenmeniz durumunda kaybeden taraf olabilirsiniz.

Rüyada bel kuşağı görmek bir işe soyunacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada gelinlik kuşağı görmek yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bel görmek huzur ve mutluluk bulacağına, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bel ameliyatı olmak büyük çaba sarfedeceğine, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, aksi şekilde daha da kamçılayacağına işaret eder.

Rüyada gelin kuşağı bağlamak yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, herkesi kendi gibi zannedeceğine yorulur.

Rüyada kırmızı gelin kuşağı görmek hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bel ölçmek eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, bu sebeple kendisine daha dikkat etmesi ve daha akıllıca adımlar atması gerektiğine aksi halde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bel bellemek hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments