Rüyada bebeğini terk etmek

Rüyada bebeğini terk etmek esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, uzun süre birçok sorunla boğuşacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bebeğini terk etmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda fikirlerinizin herkes tarafından bilinmesi için sabırsızlanıyor olabilirsiniz.

Rüyada bebeğini terk etmek çalışmalarının takdire layık görüleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada okulu terk etmek geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilisinden terk edilmek sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine ya da yakın akrabalarına iş imkanları sunacağına yorulur.

Rüyada bebek terk etmek sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine inanılır.

Rüyada şehri terk etmek hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, işlerinde yeni bir sayfa açacağına işarettir.

Rüyada kocasını terk etmek korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına inanılır.

Rüyada gemiyi terk etmek çok iyi yerlere geleceğine, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına rivayet eder.

Rüyada düğünde terk edilmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments