Rüyada bayram şekeri almak

Rüyada bayram şekeri almak onu kendisinden daha çok seveceğine, çok büyük kazançlar sağlayacağına, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada bayram şekeri almak gördüyseniz:

  • Duygularınızda değişiklik söz konusu olabilir.

Rüyada bayram şekeri almak işsiz kalmaya, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bayram şekeri satmak dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada bayram şekeri yemek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, mal edineceğine, iş sahibi olacağına inanılır.

Rüyada birine bayram şekeri vermek eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bayram şekeri çalmak böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayram şekeri toplamak geçim sıkıntısının biteceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına rivayet eder.

Rüyada birinden bayram şekeri almak istediği gibi hareket edeceğine, makam ve söz sahibi olacağına işarettir.

Rüyada bayram şekeri vermek sıkıntılarının son bulacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments