Rüyada bayanla tartışmak

Rüyada bayanla tartışmak rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine işarettir.

Rüyada bayanla tartışmak gördüyseniz:

  • Farklı görüşlere karşı çıkmanız durumunda tartışmalar alevlenebilir.

Rüyada bayanla yürümek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına inanılır.

Rüyada bi bayanla öpüşmek tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına delalettir.

Rüyada bayanla tartışmak gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, komşular tarafından kötülenileceğine yorulur.

Rüyada bir bayanla evlenmek derdini tam olarak açamadığı için doğru şekilde destek de bulamayacağına, bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine delalet eder.

Rüyada bayanla duş almak maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada bayanla öpüştüğünü görmek çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, saygınlık kazanacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada bir bayanla yatmak atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, kafa karışıklığından sıyrılacağına yorulur.

Rüyada hamile bayanla konuşmak gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments