Rüyada basketbolcu olmak

Rüyada basketbolcu olmak çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, başarılı olacağına ve allah’ın yardımlarına ereceğine, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına işarettir.

Rüyada basketbolcu olmak gördüyseniz:

  • Bir süredir devam eden ilişkileriniz karşı tarafın açıklamaları veya söyledikleri nedeniyle başka bir boyut kazanabilir.

Rüyada basketbolcu olmak işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada basketbolcu görmek işlerine yeni işler katacağına, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments