Rüyada başkasının yüzüne tükürmek

Rüyada başkasının yüzüne tükürmek tüm parasını kaybedeceğine, her türlü derde ve üzüntüye karşı hazır olunduğuna, işlerle ilgili doğru karar vermek için detaylı bir düşünme yolu seçildiğine, ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, bir koyduğu işten üç alacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada başkasının yüzüne tükürmek gördüyseniz:

  • Yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zaman da çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada başkasının yüzüne tükürmek kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, orada iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına işarettir.

Rüyada başkasının yüzüne krem sürmek ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüne un sürmek harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüne bakmamak birçok işin birlikte yapılacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada yüzüne su dökmek sorunlarından arınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yüzüne kusmak büyük sıkıntılar çekeceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine rivayet eder.

Rüyada yüzüne zeytinyağı sürmek sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine rivayet eder.

Rüyada yüzüne kına sürmek işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, kendisini kurtuluşa götüreceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments