Rüyada başkasının üstüne işediğini görmek

Rüyada başkasının üstüne işediğini görmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, iş kaybı yaşanacağına, şansın bir türlü dönmeyeceğine, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının üstüne işediğini gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışmalısınız.

Rüyada başkasının üstüne işediğini görmek hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına işarettir.

Rüyada çocuğun üstüne işediğini görmek kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin üstüne işediğini görmek sorunların büyük darbeler vuracağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada kedinin üstüne işediğini görmek hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada kocasının üstüne işediğini görmek sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının üzerine işediğini görmek sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir başkasının işediğini görmek güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına delalettir.

Rüyada bir başkasının altına işediğini görmek bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments