Rüyada başkasının silahla vurulduğunu görmek

Rüyada başkasının silahla vurulduğunu görmek epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, ticarette ilerleyeceğine, imkânlarının çoğalacağına, hayat kalitesinin de yükseleceğine, sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, sorunların kalmayacağına işaret eder.

Rüyada başkasının silahla vurulduğunu gördüyseniz:

  • Gözünüzü kulağınızı iyice açmanız, ilginç zaman dilimleri yaşanmasını sağlayabilir.

Rüyada başkasının silahla vurulduğunu görmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına işaret eder.

Rüyada silahla başkasının vurulduğunu görmek çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, rüya sahibinin şansının açılacağına tabir olunur.

Rüyada silahla vurulduğunu duymak atılan adımların büyük başarı sağlayacağına, bundan sonra geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine tabir olunur.

Rüyada silahla belinden vurulduğunu görmek hayallerinin söneceğine, hırpalanacağına işarettir.

Rüyada arkadan silahla vurulduğunu görmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada boynundan silahla vurulduğunu görmek işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine inanılır.

Rüyada başından silahla vurulduğunu görmek kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada silahla sırtından vurulduğunu görmek onları okula göndereceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments