Rüyada başkasının kolunda altın görmek

Rüyada başkasının kolunda altın görmek parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, gayretlerinin ödüllendirileceğine, önemli bir lider haline geleceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının kolunda altın gördüyseniz:

  • Bir arkadaş ya da meslektaşınızın öneri veya tekliflerinin farklı nedenleri olabilir, dikkatle ilerlemekte fayda var.

Rüyada başkasının kolunda altın görmek sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın bilezik başkasının kolunda görmek dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasının kolunda altın bilezik görmek kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, haram mala işaret etmektedir.

Rüyada altın bileziği başkasının kolunda görmek mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına, imkanlarının genişleyeceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kolunda altın bilezik görmek o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine işarettir.

Rüyada başkasının kolunda kıl görmek dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kolunda altın künye görmek birçok kişiye yardım edeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine rivayet eder.

Rüyada kolunda altın bilezik görmek işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments