Rüyada başkasının gözünü çıkarmak

Rüyada başkasının gözünü çıkarmak yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, tecrübe sahibi olacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, ev taşımaya, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının gözünü çıkarmak gördüyseniz:

  • Genel olarak ufak tefek şeyleri kırmak veya basit kesik ya da incinmelerle karşılaşmak da kaza sayılabilir.

Rüyada başkasının gözünü çıkarmak hayırlı günler yaşayacağına, dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının gözünü morarmış görmek bazı kimselere haksızlık edeceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının gözünü görmek işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının gözünü oymak yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada başkasının gözünü renkli görmek yeni bir hayata adım atılacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının gözünü mavi görmek iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, çalışmaları ve emeklerinin karşılığını alarak bol kazanç elde edip, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının gözünü mor görmek rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada gözünü yummak sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments