Rüyada başkasını tokatlamak

Rüyada başkasını tokatlamak yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, hayra ve esenliğe, neşenin ve mutluluğun geleceğine, kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, aralarında bir konuşma geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasını tokatlamak gördüyseniz:

  • Alelacele seçimler yapmak için kendinizi zorlamamalı, biraz zaman kazanmalısınız.

Rüyada başkasını uyumak gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada başkasını doğurtmak haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasını dövmek pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına rivayet eder.

Rüyada başkasını tokatlamak kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, çıkılan uzun bir yolculuğun ardından bazı projeler gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasını kaşımak dertlerin kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, işlerinin bozulacağına delalet eder.

Rüyada başkasını sevmek şöhret ve hayır getireceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasını kurtarmak rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine inanılır.

Rüyada başkasını boşanmak zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments